Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye gönderme: Utanan yüzler

Süper Lig’de Galatasaray ve Fenerbahçe ligde zirve yarışını sürdürüyor. İki kulüp arasında hakem toplantısı görüntüleri sonrası demeç savaşları yaşanmıştı. Son olarak Galatasaray cephesinden gönderme geldi.

‘KIZARAN VE UTANAN YÜZLER’
Galatasaray Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Morova, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

İşte Rıza Morova’nın o paylaşımı;

“Eee ne demişler; Birini iftira ile kötülemeye çalışan asla amacına ulaşamaz. Çünkü başkasına sürmek istediği çamura bir süre sonra kendi bulanır. Hakaret, iftira ve halkın en kolay yapıldığı yer sosyal medyadır. Kızaran ve utanan yüzleri kimse göremez ama isimler unutulmaz.”

ERDEN TİMUR: DAHA AĞIR PENALTILAR VERİLDİ
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un TFF’nin Merkez Hakem Kurulu’nun 1 Mart tarihinde yapmış olduğu çevrimiçi toplantının görüntüleri sızdırılması olayıyla ilgili konuşması hakkında gelen soruya Erden Timur şu yanıtı verdi: “Ben katıldığım bir programda bunu söylemiştim, içeriden sürekli bir şeyler sızdırılıyor diye. Bu şekilde ispat edilmiş oldu. Sadece Ali Bey değil başka yorumcular da bunu söyledi. Kaldı ki o hafta 2 tane hata olmuş. Biri çok daha bariz. Antalya maçından sonra konuşma yapacaktım, konuşmadım. Bundan çok daha ağır penaltılar bize verilmedi. Hepimizin öz eleştiri yapması lazım. Antalya maçında bize de verilmeyen şey var. Türkiye’de verilen türden penaltılar.

“FAZLADAN 8-10 PUAN ALAN TAKIM”
Ortalama olarak belli de bir ağırlığı olması lazım penaltının. Bakıyorsunuz gerçekten kayıtlara 90 artılarda en az fazladan 8-10 puan alan bir takım var, her hatadan sonra mağdur gibi konuşmalar ve açıklamalar yapılıyor. Bakın geren şeyler bunlar. En önemli şey bu konudaki edep. İnsan gerçekten kendine dair bir hata yapılıyorsa özeleştiri yapar. Bugün basın organlarının da görsel ve yazılı basında bu konuları adil bir şekilde değerlendirilmediği için bu oluyor. 2 yıl oldu yöneticiyim. Sivasspor maçından sonra böyle kararlar istemiyoruz diyen bir takımız. Kendi lehimize hata olduğu zaman bunu söyleme cesaretine sahibiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x