Kaan Urgancıoğlu’ndan ‘Yargı’ ve Pınar Deniz açıklaması! ‘Tabii ki içimde hüzün olacak’

Kaan Urgancıoğlu, geçtiğimiz haziran ayında dünyaevine girdiği Burcu Denizer ve üç aylık bebekleri Ardıç ile önceki gün Emirgan’da objektiflere yansıdı. Birlikte kahvaltı yapan ailenin keyfi yerindeydi. Mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Urgancıoğlu, “Ailecek kahvaltı yaptık, bugün repo günüm” dedi.

“YARGI BİTİNCE BÜYÜK BİR BOŞLUK OLACAK”

Pınar Deniz’le birlikte başrolünde yer aldığı Yargı dizisi hakkında konuşan oyuncu, “Set harika geçiyor, keyfimiz yerinde. Hikayemiz biraz sert devam ediyor ama güzel bir finalle bitireceğiz. Seyircimiz de karşılığını veriyor, izlenme oranlarımız çok iyi, bu da bize inanılmaz mutluluk veriyor. Uzun zamandır bu projede yer alıyorum, Yargı dizisi final yaptığında tabii ki içimde bir hüzün olacak. Şimdi anlayamıyorsun işin içinde olduğun için ama bitince büyük bir boşluk olacaktır. Böyle bir dizinin, böyle bir işin ve böyle bir hikayenin içerisinde yer almamız kolay değil, hepimizin bunu biliyoruz ama yeni bir yaratıcı sürecin içerisinde olacağımız için de heyecan duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

“SES KONUSUNDA BENDEN BU KADAR”

Partneri Pınar Deniz ile uyumundan da bahseden Urgancıoğlu, “Çok eğleniyoruz sevgili Pınar’la. Çok keyifli bir ortam var sette. Birlikte düet yapma konusuna gelince de o sırada katılmak durumunda kaldım ama maalesef ses konusunda benden bu kadar. Anneannem şan dersi almam gerektiğini söylüyor (gülerek), ilerleyen zamanlarda belki alırım” açıklamasını yaptı.

“HERKESİN KARARLARI KENDİNİ BAĞLAR”

“Erkeklerin son zamanlarda etek giymesi ve oje sürmesiyle ilgili düşünceleriniz neler?” sorusuna Urgancıoğlu, “İsteyen istediğini yapabilir, herkesin kararları kendini bağlar, benim kimse üzerinde yorum yapmaya hakkım yok. Herkes mutlu olduğu şekilde davranabilir” yanıtını verdi.

“GENELDE ANNESİNE BENZETİYORLAR”

Oğlu Ardıç ile ilgili duygularını da dile getiren ünlü isim, “Anlatılmaz yaşanır. Ne diyeyim ki size, bu duyguyu anlatmak için kelime bulamam, çok güzel bir duyguymuş. Geçen hafta annesine benziyordu, bu hafta bana benziyor ama genelde annesine benzetiyorlar” şeklinde konuştu.

Eşi Burcu Denizer’e çiçek alarak romantikliğini konuşturan Kaan Urgancıoğlu, daha sonra ailesi ile araçlarına binerek, oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x